top of page
Katka_nova.png

MVDr. Katarína Göblová

Interná medicína psov a mačiek, ultrasonografia,
chirurgia mäkkých tkanív, stomatológia

Štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach ukončila v roku 2018. Prax v odbore malých zvierat nadobudla na non-stop klinikách s nepretržitou pohotovostnou službou  v Prahe a Bratislave, kde pôsobila ako ambulantný a hospitalizačný lekár. Na pohotovosti získala skúsenosti s akútnou medicínou a chirurgiou traumatických stavov. Od roku 2021 je súčasťou nášho tímu Super zoo veterina. V praxi sa zameriava na internú medicínu psov a mačiek, ultrasonografiu a laboratórnu diagnostiku, chirurgiu mäkkých tkanív, liečbu rán, stomatológiu. Aktívne sa zúčastňuje na odborných seminároch, webinároch a workshopoch. V roku 2022 sa zúčastnila medzinárodného veterinárneho kongresu FECAVA, kde absolvovala praktický stomatologický workshop.

novy.png

MVDr. Miroslav Cibula

Interná medicína psov a mačiek, kardiológia

Vysokoškolské vzdelanie ukončil na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach v roku 2016. Následne pracoval v zmiešanej praxi hospodárskych a spoločenských zvierat v Českej republike. 
Od roku 2017 nastúpil ako interný lekár do non-stop veterinárnej nemocnice v Bratislave, kde pôsobil 5 rokov. V roku 2018 sa zúčastnil kardiologického workshopu v Budapešti u Dr. Karóly Vörös, Doctor of Science (DSc). Od roku 2022 je súčasťou tímu
Super zoo veterina. V rámci internej medicíny sa venuje echokardiológii a manažmentu kardiologických pacientov. Aktívne sa zúčastňuje na veterinárnych seminároch a workshopoch s kardiologickou tematikou.

jozef.png

Jozef Nôta

Veterinárny asistent

Jozef ukončil SOŠ HSaD Lučenec, v odbore Agropodnikanie – kynológia v roku 2019 a od septembra 2021 nastúpil na našu kliniku ako veterinárny asistent. Jeho úlohou je pomáhať veterinárnym lekárom pri ich činnosti, vybavovať Vaše telefonáty, má na starosti objednávanie liekov, krmív a mnoho ďalšieho. Jozef sa prevažne zaujíma o chov, etológiu a výstavníctvo psov.

bottom of page