top of page
2852x1962 pes-min.png

s veľkým srdcom

Veterinárna
klinika

Naša veterinárna klinika vznikla v roku 2019 s cieľom poskytovať komplexné služby zákazníkom predajní Super zoo.  

 

V moderných priestoroch nákupného centra Avion Shopping Park ponúka služby špičkových veterinárnych lekárov a moderné vybavenie.

 

Sme zameraní na dobré cicavce, psíky, mačičky a exoty. U nás nájdete ľudský a individuálny prístup k pacientom a ich majiteľom.

pozadie.png

Zdraví vás tím
Super zoo veterina

SZ_veterina_portret_7.png

MVDr. Dagmar Zähringer, Ph.D.

odborný garant Super zoo veterina

Venuje sa výžive psov a mačiek, endokrinológii, manažmentu veterinárnej praxe. Študovala na Veterinárnej a Farmaceutickej Univerzite v Brne. Okrem veterinárnej medicíny sa venovala akademickej a výskumnej činnosti. Jej postgraduálnu prácu prezentovala v roku 2016 na prestížnej konferencii ACVIM v Denveri, 6 rokov pôsobila v petfood biznise na rôznych manažérskych pozíciách. Pracovala a žila v Austrálii, Rakúsku, Nemecku, Francúzsku, kratšiu dobu žila vo Veľkej Británii a Portugalsku.  

Netusim_2.png

MVDr. Mária Petríková

Interná medicína psov, mačiek a drobných cicavcov, chirurgia mäkkých tkanív

Mária ukončila štúdium na Veterinární Univerzite v Brne v roku 2014, po ukončení štúdia absolvovala mesačnú odbornú prax na veterinárnej klinike Planet Pethood Plus v Denveri pod vedením doktora Jeffrey Young.
Zúčastnila sa tam na dvojtýždňovom charitatívnom sterilizačnom programe pre psy a mačky. Po návrate pracovala na Veterinárnej klinike Planet, do svojej materskej dovolenky a od nášho znovuotvorenia, je súčasťou tímu
Super zoo veterina. Mária sa pravidelne zúčastňuje na veterinárnych seminároch, webinároch a workshopoch, špecializuje sa na medicínu drobných hlodavcov.

michaela_bielikova.png

MVDr. Michaela Bieliková

Interná medicína, chirurgia psov a mačiek

Michaela ukončila vzdelávanie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach v roku 2015. Po štúdiu absolvovala prax na Novom Zélande na veterinárnej klinike Halifax pod vedením Hansa Andersona a tiež v South Island Wildlife Hospital, zameranej na medicínu voľne žijúcich zvierat. Pracovala 3 roky na veterinárnej klinike v Malackách. Od októbra 2023 je súčasťou nášho tímu Super zoo veterina. Aktívne sa zúčastňuje na veterinárnych seminároch a workshopoch. Vo svojom voľnom čase sa venuje pozorovaniu vtákov a turistike.

diana_neubellerova.png

MVDr. Diana Frický Neubellerová

Interná medicína psov a mačiek, zobrazovacia diagnostika, laboratórna diagnostika, chirurgia mäkkých tkanív, manažment rán a stomatológia 

Štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach úspešne ukončila v roku 2019. Ihneď po skončení absolvovala polročný tréningový program na klinikách v holandskom meste Den Haag zameraných na malé zvieratá a exotické vtáctvo pod vedením Orana Marvana, DVM. Po návrate na Slovensko 3 roky pôsobila na pohotovostnej klinike v Bratislave, kde nazbierala cenné skúsenosti v oblasti akútnej medicíny a chirurgii mäkkých tkanív psov a mačiek. Od roku 2023 je súčasťou tímu Superzoo veterina. Je zameraná na internú medicínu psov a mačiek, zobrazovaciu diagnostiku, laboratórnu diagnostiku, chirurgiu mäkkých tkanív, manažment rán a stomatológiu. 

Michaela.png

Michaela Jánošová

Veterinárna asistentka

Michaela ukončila v roku 2017 súkromnú strednú odbornú školu veterinárnu so zameraním na chov cudzokrajných zvierat. Od roku 2018 do 2022 robila v nonstop veterinárnej nemocnici ako veterinárny technik (asistent/ sestra). Okrem iného sa venuje chovu mačiek a psov, hlavne výžive a dietetike. Od roku 2022 je Michaela súčasťou tímu Super zoo veterina ako veterinárna asistentka.

bottom of page