top of page
2852x1962 pes-min.png

s veľkým srdcom

Veterinárna
klinika

Naša veterinárna klinika vznikla v roku 2019 s cieľom poskytovať komplexné služby zákazníkom predajní Super zoo.  

 

V moderných priestoroch nákupného centra Avion Shopping Park ponúka služby špičkových veterinárnych lekárov a moderné vybavenie.

 

Sme zameraní na hlodavce, psíky, mačičky a exoty. U nás nájdete ľudský a individuálny prístup k pacientom a ich majiteľom.

pozadie.png

Zdraví vás tím
Super zoo Veterina

Netusim_2.png

MVDr. Mária Petríková

Interná medicína psov, mačiek a drobných cicavcov, chirurgia mäkkých tkanív

Mária ukončila štúdium na Veterinární Univerzite v Brne v roku 2014, po ukončení štúdia absolvovala mesačnú odbornú prax na veterinárnej klinike Planet Pethood Plus v Denveri pod vedením doktora Jeffrey Young.
Zúčastnila sa tam na dvojtýždňovom charitatívnom sterilizačnom programe pre psy a mačky. Po návrate pracovala na Veterinárnej klinike Planet, do svojej materskej dovolenky a od nášho znovuotvorenia, je súčasťou tímu Super zoo Veterina. Mária sa pravidelne zúčastňuje na veterinárnych seminároch, webinároch a workshopoch, špecializuje sa na medicínu drobných hlodavcov.

Katka_nova.png

MVDr. Katarína Göblová

Interná medicína psov a mačiek, ultrasonografia,
chirurgia mäkkých tkanív, stomatológia

Štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach ukončila v roku 2018. Prax v odbore malých zvierat nadobudla na non-stop klinikách s nepretržitou pohotovostnou službou  v Prahe a Bratislave, kde pôsobila ako ambulantný a hospitalizačný lekár. Na pohotovosti získala skúsenosti s akútnou medicínou a chirurgiou traumatických stavov. Od roku 2021 je súčasťou nášho tímu Super zoo Veterina. V praxi sa zameriava na internú medicínu psov a mačiek, ultrasonografiu a laboratórnu diagnostiku, chirurgiu mäkkých tkanív, liečbu rán, stomatológiu. Aktívne sa zúčastňuje na odborných seminároch, webinároch a workshopoch. V roku 2022 sa zúčastnila medzinárodného veterinárneho kongresu FECAVA, kde absolvovala praktický stomatologický workshop.

novy.png

MVDr. Miroslav Cibula

Interná medicína psov a mačiek, kardiológia

Vysokoškolské vzdelanie ukončil na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach v roku 2016. Následne pracoval v zmiešanej praxi hospodárskych a spoločenských zvierat v Českej republike. 
Od roku 2017 nastúpil ako interný lekár do non-stop veterinárnej nemocnice v Bratislave, kde pôsobil 5 rokov. V roku 2018 sa zúčastnil kardiologického workshopu v Budapešti u Dr. Karóly Vörös, Doctor of Science (DSc). Od roku 2022 je súčasťou tímu Super zoo Veterina. V rámci internej medicíny sa venuje echokardiológii a manažmentu kardiologických pacientov.  Aktívne sa zúčastňuje na veterinárnych seminároch a workshopoch s kardiologickou tematikou.

tamás_nova.png

MVDr. Tamás Berkényi

Ako odborný konzultant veterinárnych lekárov v oblasti starostlivosti o vtáky a exotické zvieratá na klinike pôsobí MVDr. Tamás Berkényi, ktorý sa zameriava na medicínu plazov, exotických zvierat a voľne žijúcich vtákov.Tamás absolvoval štúdium na univerzite v Budapešti, so špecializáciou na medicínu exotických zvierat. V roku 2010 vyhral ocenenie Veterinár roka vo Fejér County, v Maďarsku. Počas svojho lekárskeho pôsobenia vydal množstvo publikácií v oblasti výživy psov a mačiek; ochrane divo žijúcich vtákov, ich záchrane a ochoreniach. V roku 1998 založil Wild Bird Hospital, záchrannú stanicu a nemocnicu pre divo žijúce vtáky v Szekesfehervar v Maďarsku, na ktorej pôsobí dodnes. Pracoval na viacerých veterinárnych klinikách a momentálne vedie svoju vlastnú veterinárnu prax v Szekedfehervar, kde sú jeho pacientami najmä dravé vtáky, papagáje, hydina, plazy, exotické zvieratá, no tiež psy a mačky. 

jozef.png

Jozef Nôta

Veterinárny asistent

Jozef ukončil SOŠ HSaD Lučenec, v odbore Agropodnikanie – kynológia v roku 2019 a od septembra 2021 nastúpil na našu kliniku ako veterinárny asistent. Jeho úlohou je pomáhať veterinárnym lekárom pri ich činnosti, vybavovať Vaše telefonáty, má na starosti objednávanie liekov, krmív a mnoho ďalšieho. Jozef sa prevažne zaujíma o chov, etológiu a výstavníctvo psov.

Michaela.png

Michaela Jánošová

Veterinárna asistentka

Michaela ukončila v roku 2017 súkromnú strednú odbornú školu veterinárnu so zameraním na chov cudzokrajných zvierat. Od roku 2018 do 2022 robila v nonstop veterinárnej nemocnici ako veterinárny technik(asistent/ sestra). Okrem iného sa venuje chovu mačiek a psov, hlavne výžive a dietetike. Od roku 2022 je Michaela súčasťou tímu Super zoo Veterina ako veterinárna asistentka.

bottom of page